Opcje widoku
Ikona powiększania tekstu
Powiększ tekst
Ikona pomniejszania tekstu
Pomniejsz tekst
Ikona zmiany kontrastu
Kontrast
Ikona podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Odnośnik do Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Resetowanie ustawień
Reset

WYDARZENIA KLASY I - III

WYDARZENIA KLASY IV - VIII

AKTUALNOŚCI

Wycieczka do Stada Ogierów w Łącku

Wycieczka do Stada Ogierów w Łącku

Zbliżające się wakacje były doskonałą okazją do wspólnego świętowania i podsumowania czasu spędzonego w oddziale przedszkolnym. Dzieci z grupy „Gumisie" wybrały się na wyjątkową wycieczkę do Stada Ogierów w Łącku.

Podczas pobytu przedszkolaki zwiedzały stadninę, poznając jej mieszkańców oraz ciekawostki związane z hodowlą i opieką nad końmi. Dużą atrakcją była przejażdżka bryczką po malowniczym lesie, która dostarczyła wszystkim wielu radosnych wrażeń i niezapomnianych emocji.

Nie zabrakło również czasu na wspólną integrację. Przy ognisku dzieci piekły kiełbaski, bawiły się i spędzały czas w miłej, wakacyjnej atmosferze. Była to doskonała okazja do rozmów, wspólnej zabawy oraz umacniania przyjaźni zawartych w przedszkolu.

Wycieczka do Łącka była pięknym zakończeniem roku przedszkolnego i pozostawi w pamięci dzieci wiele wspaniałych wspomnień. 

Udostępnij
Data dodania: 2026-06-25 13:24:38
Data edycji: 2026-06-26 12:10:59
Ilość wyświetleń: 89

„Choćbyś poznał ziemię całą, 

Milion gwiazd jeszcze zostało!

Choćbyś gwiazdy znał na niebie,

Jeszcze musisz znać… sam siebie.“


Maria Konopnicka
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejTłumacz języka migowego
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej
Tłumacz języka migowego