
Zbliżające się wakacje były doskonałą okazją do wspólnego świętowania i podsumowania czasu spędzonego w oddziale przedszkolnym. Dzieci z grupy „Gumisie" wybrały się na wyjątkową wycieczkę do Stada Ogierów w Łącku.
Podczas pobytu przedszkolaki zwiedzały stadninę, poznając jej mieszkańców oraz ciekawostki związane z hodowlą i opieką nad końmi. Dużą atrakcją była przejażdżka bryczką po malowniczym lesie, która dostarczyła wszystkim wielu radosnych wrażeń i niezapomnianych emocji.
Nie zabrakło również czasu na wspólną integrację. Przy ognisku dzieci piekły kiełbaski, bawiły się i spędzały czas w miłej, wakacyjnej atmosferze. Była to doskonała okazja do rozmów, wspólnej zabawy oraz umacniania przyjaźni zawartych w przedszkolu.
Wycieczka do Łącka była pięknym zakończeniem roku przedszkolnego i pozostawi w pamięci dzieci wiele wspaniałych wspomnień.
„Choćbyś poznał ziemię całą,
Milion gwiazd jeszcze zostało!
Choćbyś gwiazdy znał na niebie,
Jeszcze musisz znać… sam siebie.“

09-530 Gąbin
ul. Aleja Jana Pawła II 16